Niemal każde przedsiębiorstwo dąży do tego, aby zoptymalizować proces zarządzania. Nie jest to możliwe bez posiadania nowoczesnego oprogramowania. To właśnie ono pozwala zminimalizować ilość obowiązków, a tym samym zaoszczędzić sporą ilość czasu. Szczególną uwagę warto zwrócić na program LoMag. Powstał on z myślą o osobach, które cenią sobie prostą obsługę oraz ponadprzeciętną funkcjonalność. W dowolnym momencie możemy rozbudować posiadane oprogramowanie o nowe moduły. W ten sposób zwiększymy zakres jego zastosowań. Plusem jest fakt, że nie musimy inwestować w kolejne narzędzia. Zaoszczędzimy czas również na ich konfiguracji.

 

Możliwość generowania raportów

Moduł wypożyczalnia pozwala generować raporty umożliwiające analizę prowadzonej działalności. Zestawienie danych pozwoli nam rzetelnie ocenić efektywność podejmowanie działań. Jest to wielkim wsparciem dla osób zarządzających, które powinny na bieżąco monitorować przedsiębiorstwo. Stworzone analizy ułatwiają eliminację błędów, które mogą pojawić się na każdym etapie zarządzania.

 

Skuteczna kontrola towarów

Ciekawym jest, że moduł wypożyczalnia umożliwia zarządzanie nie tylko towarami, które fizycznie zostaną zwrócone. Mamy pełną kontrolę nad produktami, które zostały zwrócone częściowo. Wymaga to utworzenia odpowiednich dokumentów. Możemy z łatwością sprawdzić, jaka część towaru została zwrócona przez kontrahenta. Oprogramowanie do zarządzania wypożyczalnią przedstawił nam dane wygenerowane w sposób automatyczny. Nie musimy więc obawiać się dodatkowego nakładu pracy.